Aleš Petruželka

Téměř celé 2/5 života jsem se potýkal s nadváhou. V mládí jsem aktivně sportoval. Ihned po konci aktivní kariéry to postupně, pozvolna, začalo. Přibývala léta, přibývala nadváha. Kilenko ke kilenku a ejhle v květnu loňského léta  se ručička váhy zastavila na „ krásných“ 125 kilogramech. Pravil jsem svému ošetřujícímu lékaři, že chci zhubnout. Ten si tuto skutečnost zaznamenal do mých celoživotních análů a doporučil mi nějaké prášky „na hubnutí“ a rozešli jsme se. Potom následovala dovolená ve stylu all inclusive. Tady jsem se též, jako správný čecháček, vůbec nežinýroval.

A pak to začalo. Dcera měla jedno volné vážení u specialistů SVĚTA ZDRAVÍ. Asi tak po měsíčním přemlouvání jsem podlehl a šel s velkými obavami na první vážení prasat. Říkal jsem si, že po „skvělé“ dovolené tam naskočí tak 130 kil živé váhy. Jak jsem však byl překvapen, když se váha zastavila „jenom“ a pouze na 120 kilech. Když jsem se dozvěděl, že mi je 90 let, něco se zlomilo a nastal ten správný čas na změnu. A pak to šlo ráz na ráz.

Za prvních 14 dní, mávnutím proutku, ubylo 5 kilo. Jedl jsem jako mlejn a kila padala a padala. A padají dodnes. Netušil jsem, že jenom změna jídelníčku se mnou udělá takovou „paseku“. V  současné době jsem shodil 24 kil a cítím se víc jak skvěle. Myslím si, že mým hlavním motorem byly pravidelné kontroly ve SVĚTĚ ZDRAVÍ.

Každého jistě pohladí na duši pochvala při kontrole a ještě více motivuje a žene kupředu do boje s tukem, který jsem za ta léta nastřádal. Můj boj s kilogramy však pokračuje dál a již teď mohu všem směle doporučit byť jenom návštěvu ve SVĚTĚ ZDRAVÍ a podívat se pravdě do očí. Já to udělal a nikdy toho nebudu litovat.

Aleš Petruželka - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad Labem Aleš Petruželka - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad Labem

Aleš Petruželka - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad Labem Aleš Petruželka - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad Labem

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist