Andrea Faryová

Od chvíle, kdy se rozhodnete hubnout, si musíte věřit ... Nenechte se nahlodat okolím, že to nedokážete, že to vzdáte, že to pak stejně zase naberete. Prostě si trvejte na svém, věřte si a bojujte ... Andrea Faryová PŘED -Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jmenuji se Andrea a nikdy jsem nepatřila mezi vyhublé holky. Váha se s přibývajícím věkem zvyšovala a jednoho dne jsem si řekla DOST. Za necelý rok mi bude 40 let a do té doby prostě chci zhubnout 20 kg. Vyzkoušela jsem za život snad všechny možné diety, ale nikdy žádného odborníka, který by poradil, co a jak. A tak když na mě blikla reklama na Svět zdraví, mrkla jsem na jejich webové stránky, přečetla pár příběhů a objednala se na konzultaci. Byla jsem rozhodnutá bojovat, ale tak trochu jsem se i bála, co mě tam čeká, jestli to zvládnu atd. Konzultace byla asi hodinová, popovídaly jsme si a bylo rozhodnuto, že to zkusím. A pak nastal kolotoč změn. Nejde o žádnou dietu, ale o změnu stravování. Dozvěděla jsem se na základě nutriční typologie, jaký jsem typ a jaké potraviny jsou pro mě vhodné a které nevhodné.

Půlroční program utekl jako voda a věřte, že to funguje. Jsem nyní o 20 kilo lehčí a ani mi nepřijde, že bych pro to až tak moc udělala. Na cvičení moc času nemám a určitě nehladovím. Vše je o skladbě jídelníčku a pití. Zvládla jsem to já, zvládnete to i VY ...

Jako bič nad hlavou na vás, stejně jako na mě, může fungovat výživový odborník. Já touto cestou děkuji Renatě Pešťákové z ústecké pobočky. Ukázala mi, jak se zdravě stravovat, vše mi vždy vysvětlila a dobře poradila. Byla ten půl rok tím "bičem" a dodávala mi sílu jít dál a vždy mě dokázala motivovat až do toho cíle. Nevím, jestli bych toto vše zvládla sama bez její pomoci. Myslím, že ne.

Děkuji za velmi milý, ochotný, vstřícný - prostě lidský přístup celému kolektivu v ústecké pobočce. Přeji vám jen samé spokojené klienty. Díky vám se cítím nyní mnohem lépe ... děláte lidi šťastnější ... velikánské díky.

Andrea F. 

Andrea Faryová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Úst nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist