Mgr. Běla Sklenářová 

Moje trápení s váhou trvalo dlouhé roky. Vyzkoušela jsem nejrůznější diety, a i když se mi podařilo nějaké to kilo shodit, po čase se váha nejen vrátila, ale ještě zvýšila. Bylo mi jasné, že to sama nezvládnu a tak jsem to prostě vzdala. Až jednou, při prohlížení internetu jsem objevila nabídku Světa zdraví na kontrolní vyšetření. Tato informace mě vlastně nastartovala a já se rozhodla to zkusit, i když jsem si nevěřila.

Bylo to nejlepší rozhodnutí v životě. Spolu s p.ing. Zemanovou jsem za půl roku zhubla téměř 19 kg a jsem šťastná. Už nikdy se nechci vrátit k původním stravovacím návykům, ale naopak pokračovat ve zdravém životním stylu, který jsem si u Světa zdraví osvojila.

Vřelé díky!

Mgr. Běla SKLENÁŘOVÁ, Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Svět zdraví NATUREN - Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist