Blanka Hájková 

Svět zdraví mi pomohl se cítit lépe.

Problém s nadváhou začal v okamžiku, kdy jsem přešla ze zaměstnání kde jsem byla celý den na nohou a v pohybu (moje váha se pohybovala okolo 67 kg),  do sedavého zaměstnání a ještě ve směnném provozu. Moje váha rychle vystoupala na 89 kg. Vyzkoušela jsem několik různých diet, ale výsledek byl krátkodobý a navíc jsem při nich hladověla. Nakonec jsem se po mnohých útrapách při váze 82 kg rozhodla, že je potřeba s tím něco dělat, ale jiným způsobem. Proto jsem navštívila Svět zdraví a tam jsem teprve zjistila co dělám špatně, co jím špatného a získala i návody na složení stravy a některé vhodné recepty.

Bylo mi jasné, že musím změnit stravovací návyky a že rychlé hubnutí není ta správná cesta. Od listopadu roku 2016 do listopadu 2017 jsem zhubla 8 kg na 74 kg. Možná se zdá že to není moc, ale myslím si, že je lepší hubnout pomalu a trvale. Navíc mi chybí nějaká pohybová aktivita, kterou vzhledem k zaměstnání a věku nemohu provozovat. Můj pohyb je omezen jen na občasné výlety. Přesto jsem spokojená, cítím se lépe a budu ve změně stravování dále pokračovat s pomocí rad výživové poradkyně Ing. Lucie Zemanové, které za vše děkuji.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát o kalibraci tělesného analyzátoru TANITA

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist