Bohdan Smíšek

Se svojí „figurou“ jsem nebyl spokojen delší dobu, ale lenost a pohodlnost měla stále navrch. K redukci hmotnosti mne vlastně donutila moje lékařka, které tímto děkuji.

Nejdříve jsem se pokoušel zhubnout omezením stravy – dieta typu „nežer“, ale po půl roce jsem na tom byl stále stejně – tlustě. Pochopil jsem, že sám nezhubnu a že potřebuji pomoc. Navštívil jsem proto Svět zdraví s nadějí na nějaký posun. A skutečně.

S paní Zemanovou jsme se dohodli na optimalizaci stravy a výsledek se dostavil. Nebylo to snadné a jak jsem se sám přesvědčil, nekázeň v dietním programu mě okamžitě vytrestala. Jsem vděčný, za přístup celého osazenstva Světa zdraví v Ústí nad Labem a za neutuchající optimismus paní Zemanové, která mi věřila více, než já sám sobě.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Tým Světa zdraví

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist