Dana Machovcová

Problémy s váhou jsem měla již od dětství. V průběhu puberty jsem se začala omezovat v jídle, resp. jsem skoro vůbec nejedla. Váha šla dolů, ale jakmile jsem opět začala normálně jíst, váha opět stoupla. Objevil se JO-JO efekt. A takhle to šlo při každé mé snaze snížit váhu.

Před 15 měsíci jsem porodila dvojčátka.  Váha mi v průběhu těhotenství stoupla do astronomických výšek. Těsně před porodem jsem vážila neuvěřitelných 120 kg.  Mé úsilí o redukci váhy bylo vždy úspěšné, avšak jen na přechodnou dobu.

Pak jsem přes své známé slyšela o programu Světa zdraví. Přiznám se, že jsem ze začátku velmi váhala. Jsem dost nedůvěřivá, hlavně po všech mých neúspěšných výsledcích. Ale šla jsem do toho a byla jsem naprosto v šoku, jak se váha začala hýbat, avšak konečně směrem dolů. Měla jsem pocit, že pořád jím, ale stále jsem hubla.

Cítím se neuvěřitelně nabitá energií, stíhám svá dvojčátka, tolik se nazadýchávám. Zvedlo se mi sebevědomí, prostě se zase konečně cítím jako „ženská“. Správná strava, pohyb a úžasná spolupráce s výživovou poradkyní Martinou Fleglovou byla má správná cesta k úspěchu. Jsem nesmírně ráda, že jsem do toho šla. Díky mé návštěvě ve Světě zdraví a jejich pomoci jsem se naučila pravidelně jíst a do jídelníčku jsem zařadila konečně správné potraviny. Prostě se cítím skvěle!

Prostě, když se chce, tak jde všechno. :)

Dana Machovcová - Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem Dana Machovcová PO - Reference klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist