Drahomíra Kažimírová

Jak začít? Asi tím, jak jsem dospěla ke svému rozhodnutí zhubnout. K tomuto ráznému kroku mě dohnala moje tloušťka.

Změnit moji postavu jsem se rozhodla tehdy, když se mi začal dosti zhoršovat můj zdravotní stav. Máme v rodině embolii, a tak jsem se začala dosti bát. Měla jsem čím dál víc zdravotní problémy, migrény, vysoký tlak, apod. Mám dva malé syny a při představě, co by se mi mohlo stát, jsem raději vyhledala odbornou pomoc.

Svět zdraví jsem objevila úplnou náhodou na internetu. Můj problém bylo jídlo v nadměrném množství, doslova „přežírání“. Když jsem se objednala do Světa zdraví, tak mi byl doporučen roční program. Ujala se mě specialistka paní Pešťáková, která ke mně byla vždy vstřícná, upřímná, se vším mi pomohla a poradila. Ze začátku to bylo docela drsné, co se týče stravy. Mnoho věcí jsem vůbec neznala, nevěděla jsem, kde vhodné potraviny nakupovat, ani jak je upravit. Paní Pešťáková mi sestavila můj dietní program, který obsahoval veškeré informace, co se týče vhodných potravin i jejich množství. Velkou pomocí mi bylo, že jsem s ní byla v kontaktu přes email, kde mi průběžně zasílala různé recepty. Výsledky se začaly dostavovat už v brzké době od zahájení diety. Oporou mi byly pravidelné kontroly ve Světě zdraví, kde jsem se opravdu setkala, dalo by se říct, až s přátelským jednáním paní Pešťákové. Najednou jsem měla plno energie, a když si toho začalo všímat i okolí, tak to mě popostrčilo zase kousek kupředu.

Začala jsem hodně pít a zařadila jsem si i posilovací cvičení, které jsem našla na webových stránkách. Naučila jsem se pravidelně 6x denně jíst po malých dávkách a dostatečně pít. Moje postava se začala rázně měnit k lepšímu, což mi zvedlo sebevědomí a začala jsem se líbit okolí a dokonce i sama sobě. Už si zase mohu užívat nakupování moderních a slušivých věcí, a to si myslím, že si každá žena ráda dopřeje. A když vidím fotky z minulých let, je mi jasné, že už NIKDY nechci takhle vypadat. Je mnohem milejší si kupovat konfekční velikost 42 než 52.

Moje výchozí váha byla 106,6 kg a k dnešnímu dni jsem zhubla 28 kg.

JE MI FAJN A JSEM ŠŤASTNÁ, DOKÁZALA JSEM TO, CO JSEM MYSLELA, ŽE UŽ NIKDY NEDOKÁŽU!!!!  

Drahomíra Kažimírová

V Ústí nad Labem

Dne 13.12.2013

Drahomíra Kažimírová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Drahomíra Kažimírová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát o kalibraci tělesného analyzátoru TANITA

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist