Drahomíra Řezníčková

Je mi 57 let a po několika marných pokusech, kdy jsem zhubla a kila šla znovu nahoru, jsem se rozhodla, že si nechám poradit. Obrátila jsem se na Svět zdraví v Ústí nad Labem a dostala se do rukou specialistce Renatě Pešťákové. Hned první sezení na mě udělalo příjemný dojem. Změnil se celý můj jídelníček a já si pomalu začala zvykat na potraviny mně doporučené a někdy i neznámé a postupně jim přicházela na chuť. Drahomíra Řezníčková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Dnes jsou již běžnou součástí mého jídelníčku. Naopak nevhodné potraviny, které jsem dřívě běžně konzumovala, nejím a nechybí mi. Cítím se skvěle, pár kilo dole a já si obléknu věci, které mi visely ve skříni a já si říkala, jestli je ještě někdy vezmu na sebe. A díky vám je nosím. Zmírnily se mi bolesti kyčle a zlepšil se mi spánek. A ještě jedno pozitivum mi návštěvy u vás přinesly. Postupně jsem na zdravou výživu přemluvila svého manžela, začal se také zdravěji stravovat a cítí se lépe.

Takže ještě jednou moc a moc děkuji. Za příjemné chvíle při sezeních, milé vystupování a pomoc, která přinesla výsledek. Přeji vám hodně spokojených klientů. Já jsem moc. Díky.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát o kalibraci tělesného analyzátoru TANITA

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist