Hana Šoupalová

Chtěla bych se podělit o svůj příběh, který mě donutil řešit svůj problém s váhou. Celý život jsem byla poměrně štíhlá, dokonce i po 2 dětech jsem rychle svá kila shodila na svou původní váhu 65 kg/175 cm. Zvrat nastal v roce 2006, kdy jsem podstoupila operaci. Zpočátku jsem nepozorovala žádné velké změny, vše postupovalo nenápadně a pomalu.

Vyzkoušela jsem různé diety, dokonce jsem některé dny nejedla vůbec, ale váha šla pořád pomalu nahoru. Řešila jsem problém co na sebe, kupovala jsem stále větší a větší oblečení. Styděla jsem se za svojí postavu a mé sebevědomí kleslo téměř na nulu. Po všech neúspěšných pokusech jsem se rozhodla. Věděla jsem, že sama tento svůj boj nezvládnu, že potřebuji nad sebou dozor.

Na internetu jsem našla stránky Světa zdraví, neváhala jsem ani minutu a přihlásila se. Po celou dobu se o mě vzorně starala paní Exnerová. Její rady jsem si rychle osvojila a brzy se dostavil výsledek v podobě poklesu váhy. „Zajásala jsem“ a věděla, že toto rozhodnutí bylo správné.

Při každé návštěvě Světa zdraví mě hřálo u srdce, když jsem byla pochválená za mé výsledky. Cítím se skvěle a za to patří veliké „DÍKY“ Světu zdraví a především milé a příjemné paní Exnerové.

Hanka, Českolipsko

Hana Šoupalová PŘED - Reference a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

 Hana Šoupalová PO - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist