Ing. Jaroslav Jirásek

Jak jsem shodil za 12 měsíců 23 kg.

Na jaře 2016 mi mojí váhu 125 kg připomněl důrazně až neomaleně jeden lékař na pohotovosti v Ústí nad Labem, kam jsem přišel s bolestmi břicha, pravděpodobně z podrážděného žlučníku. To mě „nakoplo“ abych začal přemýšlet co s tím, neboť jsem měl již i bolesti koleních kloubů, kyčlí a zad. Na krevní tlak jsem bral prášky, měl jsem zvýšený cholesterol...

Při surfování na internetu jsem jako na zavolanou narazil na akci Světa zdraví v Ústí nad Labem, kam jsem se bez dlouhého přemýšlení objednal. Podstoupil jsem základní diagnostiku a s výživovou poradkyní jsem se dohodl na ročním programu s cílem zhubnout 20-25 kg.

Pod odborným dohledem výživové specialistky, jsem již po 2 měsících začal mít k mému překvapení výsledky, se kterými jsem byl spokojen. To mě utvrdilo, abych pokračoval a vytrval. Změna životosprávy podle receptů Světa zdraví a zlepšená tělesná aktivita mě dovedly k tomu, že po 12 měsících jsem o 23 kg lehčí. Srovnal se mi krevní tlak a ustaly bolesti kloubů. Jsem vděčný za rady a odborné vedení výživové specialistky Ing. Lucie Zemanové.

V nastaveném režimu hodlám vytrvat. A se zakoupením klubové karty pokračovat v občasných kontrolách ve Světě zdraví v Ústí nad Labem.

A všem, kteří chcete zhubnout, doporučuji: bez váhání navštivte Svět zdraví. Stojí to za to.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Svět zdraví NATUREN - Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist