Ing. Václav Sklenář

S nadváhou, resp. obezitou, jsem se potýkal dlouhá léta až desetiletí. Nepravidelné stravování, obliba sladkého a tučného, pokusy s dietami typu dělené stravy vždy končily dokonalým jo-jo efektem.

Až jsem při brouzdání po internetu narazil na stránky Světa zdraví a rozhodl se to zkusit. Mým cílem bylo dostat se během jednoroční „terapie“ pod magických a zdánlivě nedostižných 100 kg.

A ejhle – pod vedením Ing. Lucie Zemanové z ústecké pobočky jsem se zásadní změnou stravovacích návyků a úpravou životního stylu, samozřejmě bez hladovění a jakýchkoliv nepříjemných omezení, dostal během 7 měsíců ze 120,3 kg na 99,9 kg a stal se vysněným „docentem“!

Děkuji Světu zdraví a všem vřele doporučuji!

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Tým Světa zdraví

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist