Irena Kernerová

Ahoj, jmenuji se Irena a ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh. 

Můj boj s kily!

Bydlím v rodinném domku s manželem, dcerou a její rodinou. Jsme vesměs všichni sportovci, ať rekreační, tak i profíci. Mohu o sobě říci, že jsem člověk veselý a společenský. Ovšem má kila mě limitovala ve všem, co se dalo. To, že jsem si nezavázala tkaničku od bot, natož vyšlápnout pár schodů nebo vyběhnout kopec, byl pro mě nadlidský úkol. A právě v tu chvíli jsem si řekla DOST !!!!!

Začal můj vlastní boj s kily, která mi ubírala sílu a chuť se hýbat. Začínala jsem na 94 kg při výšce 155 cm. Kila a to jak vypadám, mě odrazovalo někam si vyrazit. Nálada byla mizerná, chuť se bavit nebo řešit starosti běžného dne, to vše bylo na nule. Mým útočištěm a útěchou se stal gauč, televize a věčná chuť na něco dobrého. Věděla jsem, že je to všechno špatně, ale nemohla jsem si pomoci.

Jen tak ještě na okraj. Byla jsem přebornicí v hubnutí a opětovném přibírání mých pracně shozených kil. Kdyby se rozdávaly medaile, byla bych na předních příčkách, možná i mistryní světa.

Brouzdání po internetu a hledání vhodných diet a cviků se stalo další součástí mého dne. Ovšem to „brouzdání“ mi do cesty přivedlo paní Renatu ze SVĚTA ZDRAVÍ. Po přečtení úvodní stránky a také toho, že jsem se na sebe nemohla ani podívat, se vše rozjelo na plný plyn. Začala má cesta za vysněným cílem.

Po první návštěvě jsem se vrátila domů nadšená i zhrzená. Zhrzená z toho, jak vypadá můj metabolický věk (95 let) a to, že při tomto způsobu života tady nemusím být dlouho. A nadšená? Z přístupu paní Renaty, že mi dala naději, že to společně zvládneme. Začátky nebyly tak hrozné, jak jsem si myslela. Pravidelně jíst, pít  a do toho přidat pohyb, se stalo motem mého boje. Na návštěvy ve Světě zdraví  jsem se vždy těšila. Začaly být vidět změny. Nejen navenek, ale i ve mně samé. Paní Renata mne vždy podpořila v mé cestě jít dál. Nálada se pozvedla, a to, že ujdu kopec bez zadýchání a ještě v tempu, byla prostě paráda.

I když to byl „můj boj“, bojovala se mnou celá rodina. Manžel mi pomáhal v přípravě jídel, dcera se zetěm zase trénovali moji kondici. Nejvíce mě však potěšila věta od mých vnoučat, když řekli: „Máme cool babču“.

Dnes mám o 14 kg méně a cítím se skvěle

Ráda bych poděkovala všem, co se mnou měli trpělivost a věřili mi, že to zvládnu.

Vy, co se rozhodujete jestli začít, začněte hned. Neodkládejte to na, až od pondělí  až od ..., začněte hned, běžte do toho. Stojí to za to !!!!   

Irena Kernerová - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Irena Kernerová PO - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Tým Světa zdraví

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist