Ivana Marschnerová

Do Světa zdraví jsem se dostala přes internet, kde jsem studovala, jak zhubnout v přechodu. Většina lidí mi tvrdila, že zhubnout v přechodu jde hodně těžce. A to jsem sportovala, hrála jsem tenis a chodila 3x týdně do fitcentra a přesto se mi to nepodařilo.

Po návštěvě ve Světě zdraví jsem se rozhodla, že to s nimi zkusím a domluvili jsme se na půlročním programu. Změnili mi jídelníček tím, že mi doporučili co jíst, abych měla vyváženou stravu a neměla chuť na sladké, které jsem jedla skoro každý den.

A protože pod kontrolou to jde lépe, tak se mi za 6 měsíců podařilo zhubnout z velikosti 44 na velikost 40, zhubla jsem 14 kg a cítím se velmi dobře.

Chtěla bych tímto poděkovat mé specialistce Mgr. Magdaléně Škapcové, která mne vedla k zdravějšímu životnímu stylu.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Tým Světa zdraví

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist