Úvodní stránka » Jak to funguje?

Jak to funguje?

1 Unikátní diagnostika

Přístrojová diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji. Zjistíte aktuální stav vašeho organismu (váha, množství tuku, svalové hmoty, BMI, metabolický věk, útrobní tuk). Zjistíte kolik kilogramů případně potřebujete zhubnout a jak vypadá vaše tělo zevnitř.

2. Individuální výživový plán

Na základě diagnostiky a konzultace s naším specialistou získáte velmi podrobný přehled o Vašem současném stavu a návrh konkrétního řešení pro zlepšení vaší tělesné kondice a úpravy váhy.

Součástí řešení může být i podrobné biochemické vyšetření krve. Toto vyšetření umožní naším specialistům lépe nastavit váš plán pro zdravé hubnutí a získání kondice. Často vás naši specialisté upozorní na rizika, o kterých jste možná nevěděli. 

Individuální dietní plán podle Nutriční typologie obsahuje kromě vzorového jídelníčku také výpis potravin, které vám geneticky pomohou spalovat tuky a dodají vám energii, stejně jako ty, které naopak vašemu tělu nesvědčí. Plán je „ušitý na míru", proto nebude obtížné ho dodržovat.

3. Odborná péče

Důležitou součástí hubnutí a získání kondice jsou i následné konzultace a pravidelné kontroly. Podpora, motivace a praktické rady opravdových odborníků vás budou provázet po celou dobu vašeho programu. Osobní a zcela diskrétní přístup je ve Světě zdraví samozřejmostí. Naučíte se, jak získat zdravou váhu a kondici a udržet si je!

Klikněte a získejte individuální konzultaci se specialistou.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát o kalibraci tělesného analyzátoru TANITA

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist