Jana Cholinská 

 

Ručička váhy neodvratně začala směřovat k hodnotě 70 kg. Při mých 158 cm výšky to byl hlavní impulz začít se sebou něco dělat. Věděla jsem, že potřebuji popostrčit z vnějšku a mít odborný dozor, zároveň jsem vždy chtěla zkusit poradenství v oblasti výživy. Proto jsem v lednu 2018 navštívila ústecký Svět zdraví a seznámila se s milou, mladou paní Karolínou Fikarovou.

Odjakživa miluji jídlo, ale občas jsem ho nekontrolovatelně konzumovala, a to zejména ve stresových obdobích. Při sezeních s paní specialistkou se mi dostávalo odborného dohledu nad mojí stravou a pohybem. Upřímně někdy to šlo lépe, někdy hůře, ale tak to už v životě prostě chodí.

Kvitovat chci zejména to, že jsem se naučila pravidelnosti ve stravě a v pohybu. Za tři měsíce jsme se zbavila pár přebytečných kil a několika centimetrů v pase a v bocích. Paní specialistce chci tímto poděkovat za profesionální přístup a její ochotu a podporu při mé cestě. Moje snažení bude i nadále pokračovat a jsem vděčná, že již vím jak na to.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Tým Světa zdraví

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist