Jana Holadová

Jana, 40 let, 158 cm, výchozí váha 69 kg

Do Světa zdraví jsem začala chodit v srpnu 2015 po mnoha svých úspěšných i neúspěšných pokusech dostat se na svou vysněnou váhu 58 kg při mé výšce 158 cm. Moje váha při 1. konzultaci byla 69 kg.

Sama bych se označila za chronickou dietářku. Z maximální váhy ve svém životě – cca 78 kg jsem dokázala sama zhubnout na oněch 69 kg nejrůznějšími dietními systémy. Ideální jídelníček jsem mimo jiné hledala také vzhledem k mým zdravotním problémům (nesnášenlivost lepku a laktózy, nejrůznější bolesti hlavy vč. migrén, střevní potíže a chronická únava).

Mým cílem bylo dobře vypadat a cítit se skvěle. Přesto, že jsem se dost hýbala a nikdy mi nebylo jedno co jím, tak mi bylo po čase jasné, že svůj ideální jídelníček nevymyslím bez pomoci odborníků.

Po pár vstupních konzultacích jsem pochopila, že jsem řadu věcí dělala špatně. V mojí stravě chyběly komplexní sacharidy, přijímala jsem málo bílkovin a důležitých živin. Moje strava byla dost monotónní. Dle slov mojí výživové poradkyně jsem svoje tělo doslova týrala. Dokonce jsem úplně vynechávala ovoce ze strachu, že po něm přiberu, protože je moc sladké. Dnes jím asi 8 druhů mouky, o kterých jsem ještě před půl rokem netušila, že existují. Konzumuji hodně ryb, řas, semínek a ořechů. Také jím luštěniny a 2 x denně ovoce. Mimo brambor a rýže je v mém jídelníčku také quinoa a jáhly. A představte si, že při tom ještě hubnu!

Do Světa zdraví jsem docházela 3 měsíce a dnes mám pro sebe celoživotní stravovací systém, který vychází z mé krevní skupiny a celkově z mojí typologie osobnosti a zdravotního stavu. Po stravě se cítím výborně, plná energie a zmizela i spousta zdravotních problémů. Značně se omezily bolesti hlavy, zmizela chronická únava a hlavně obtěžující střevní problémy.

Když si vzpomenu, jak jsem si kdysi sama nesmyslně ordinovala nejrůznější diety (Mačingová, nízko-sacharidová dieta, dělená strava, …), při kterých jsem trpěla hlady a nedostatkem energie a moje váha stejně stála na místě, tak se tomu musím smát.

Během prvních 3 měsíců se mi za pomoci mé specialistky na výživu, paní Renaty Pešťákové, podařilo zhubnout 6 kg. V zaběhlém systému pokračuji dál a dnes tj. konec února 2016 vážím téměř 59 kg. Váhové úbytky přicházejí pomalu, ale jistě, a to je pro mě nejdůležitější.

Rozhodně u tohoto způsobu stravování a pravidelného pohybu zůstanu i nadále. Nemám proč ho měnit. Až se za nějaký čas dostanu na úplně ideální váhu včetně poměrů vody, tuků a svalů v těle, tak jen navýším příjem energie a budu dál cvičit a spokojeně žít. smile

Děkuji paní Renatě Pešťákové za její vedení a podporu při mé cestě k cíli.

Jana Holadová PŘED - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jana Holadová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist