Jana Polmová

Nečekaný dárek

Obdržela jsem dárek od dětí ve formě poukazu do Světa zdraví v pobočce Ústí nad Labem. Z tohoto dárku jsem neměla velkou radost. Nechtěla jsem však děti zklamat, tak jsem slíbila, že se tam pojedu alespoň podívat. Setkala jsem se tam s paní Renatou Pešťákovou.

Bylo to příjemné setkání. Popovídali jsme si o zdravé výživě a stylu života. Vycítila jsem, že se mohu seznámit se spoustou věcí, které neznám. Specialistka Renatka mě během 12 ti měsíců přesměrovala nenásilně a diplomaticky na jiné potraviny, než jsem byla zvyklá. Zjistila jsem, že mi většina z nich vyhovuje a že mi moc chutnají. Speciální jídelníček přizpůsobila všemu co mě chutná. V kombinaci s procházkami, jízdou na kole, jsem zjistila dokonce, že jsem zhubla o 7 kg. Nejsem tolik unavená. Za to vše děkuji pí. Renatce, která se svým přístupem postarala, že jsem se na návštěvy moc těšila a že se cítím moc dobře! Také jsem nakonec ráda, že děti pro mě vymyslely tento dárek ve Světě zdraví. MOC TO VŠEM DOPORUČUJI!

Ještě jednou děkuji pí. Renatě Pešťákové za osobní a přátelský vztah. V nastoupené cestě zdravé výživy hodlám pokračovat i v nastávajících měsících a budu ji uplatňovat i na ostatních členech naší rodiny.

Jana Polmová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jana Polmová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist