Jana Tůmová

Poprvé jsem se o Světě zdraví dozvěděla od svého manžela, když mi oznámil, že nás oba objednal na konzultaci k výživovému poradci. Protože jsem s nadváhou až obezitou měla vždy problémy, které jsem se snažila někdy i úspěšně řešit již mnoha způsoby, ale s následným jojo efektem, tak jsem si jen pomyslela, že to je zase jen ztráta času, protože teoreticky už všechno znám. Pouze praktická aplikace mi dělá problémy.

Nevím, co mě oslovilo více, zda zajímavé informace o výživě podle krevních skupin, či zda příjemný přístup výživové poradkyně Heleny Kulhánkové, nebo zda mě vylekala - nebo snad přímo vyděsila - váha, která se objevila při vážení, ale dopadlo to tak, že jsem se objednala na půlroční program.

Pravidelné čtrnáctidenní kontrolní konzultace byly pro mě motivací, abych dodržovala základní pravidla: jíst víckrát denně a vybírat potraviny, které vyhovují zdravé výživě. Zásobila jsem se literaturou o výživě dle krevních skupin. A začalo se mi dařit, ze začátku jsem zaznamenávala při každé kontrole váhové úbytky 1 až 2 kg. V poslední době již váhu udržuji, protože jsem se sebou celkem spokojená.

Když už si začali známí všímat, že jsem nějaká jiná, a ptali se, jakou dietu držím, zjistila jsem, že vůbec o dietě nepřemýšlím, a odpovídám: „Dietu žádnou nedržím. Ve Světě zdraví mě naučili stravovat se podle krevních skupin a funguje to. Jen si všímám toho, co jím, vybírám si to, co mi vyhovuje, a jde to samo."

Váha na začátku programu 99,9 kg, váha po šesti měsících 78,4 kg.

Jana, 56 let

Jana Tůmová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad Labem Jana Tůmová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - ÚStí nad Labem

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist