Jarmila Strnadová 

Řekla jsem dost různým dietám, po kterých následoval vždy jojo efekt.

S nadváhou jsem bojovala řadu let. I když jsem se nepřejídala a sladké jsem prakticky v jídelníčku neměla, přesto se ručička na váze pohybovala neustále směrem nahoru. Vyzkoušela jsem řadu diet, po kterých se ale dostavil známý jojo efekt a já najednou měla zase o pár kilo víc.

Začal květen a moje váha se blížila ke 103 kilogramům. Byla jsem z toho zoufalá. Jednoho dne jsem si všimla upoutávky na výlohách jedné budovy – byl to Svět zdraví. Jejich program mi připadal zajímavý a já si řekla, že to zkusím. Po prvních informací, kde mi podrobně vysvětlili, o co se jedná, jsem se do jejich programu zapsala.

Po změně jídelníčku se začaly dostavovat výsledky. Váha šla pomalu, ale jistě dolů. Překvapilo mě, že jsem dříve dělala tolik věcí špatně. Ke snižování váhy mi k mému překvapení pomohlo upravení jídelníčku. Bylo třeba zjistit, které potraviny jsou pro mne vhodné, kterých se mám naopak vyvarovat, co s čím na talíři kombinovat a že musím jíst pravidelně.

Nejen, že se mi s pomocí mé specialistky, která mi vždy ochotně poradila a vysvětlila vše potřebné, podařilo bez hladovění snížit váhu, ale také mi klesla hladina cukru v krvi a snížily se hodnoty viscerálního tuku. Cítím se lépe. Je mi příjemné, že oblečení, které mi dříve bylo malé, mi je najednou volnější. V dodržování jídelníčku budu i nadále pokračovat a věřím tomu, že se mi podaří ještě nějaké to kilo shodit.

Na závěr chci poděkovat specialistce Magdaléně Škapcové, která se o mně vzorně starala, i celému ústeckému kolektivu. Setkala jsem se zde s milým a vstřícným jednáním i profesionalitou.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Tým Světa zdraví

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist