Jiřina Brůžová, Ústí nad Labem

Když jsem se před 71 léty narodila, tak hubené dítě prý moc k vidění nebylo. Maminka tuto situaci řešila po svém, krmila mě domácími piškoty a sice tak, že v deseti letech moje hmotnost byla 50 kg. Ve škole ani na veřejnosti mě nikdo nepřehlédl. Takto vyživené buňky fungovaly dále, ve 20ti letech byla u mě váha 80 kg a po prvním dítěti jsem docílila 94 kg.

Ve 25 mi došlo, že to tak dále nepůjde a tvrdou dietou a denním cvičením jsem zhubla o 25 kg. Ale jojo efekt zafungoval ihned, jakmile jsem se vrátila k normální stravě. Sice už nikdy nebylo 94 kg, ale 75-85 kg i při sebekontrole a denním cvičení se takto moje váha pohybovala dokola.
Takto jsem vegetovala až do svých 65 let. Pak nastaly problémy s pohybovým ústrojím, operace kloubů a páteře. Tyto problémy přinesly výsledky na mé hmotnosti, následkem minimálního pohybu opět váha 94 kg!!!!

Dřívější stimuly ke zhubnutí již neúčinkovaly- jako třeba: nový přítel- pěkná dovolená- super oblečení. Zkrátka jsem to vzdala. Letos v červnu zabojovala moje bojová povaha, šla jsem za svojí odbornou lékařkou a požádala ji, aby mi poradila zdroj pomoci pro můj váhový problém. Právě ona mě informovala o Světu zdraví, kam jsem hned šla a pak se děly zázraky!

Vyvážená strava podle mé krevní skupiny mi dává možnost konzumovat potraviny, které jsem dříve nejedla ze strachu o zvýšení hmotnosti a jíst tak, že neznám pocit hladu.

Za 3 měsíce byl úbytek 8 kg a objem přes břicho menší o 16 cm . Tuk ubývá a já se cítím báječně. Můj jeden celoživotní sen se splnil- dobře se najíst a hubnout v sedě na křesle při křížovce nebo knížce.
Vřele doporučuji návštěvu Svět zdraví , kde se setkáte s příjemným prostředím i pracovníky, kteří s vámi konzultují na odborné úrovni vaše problémy.

Těším se na pravidelné kontroly a když odcházím, tak mám další elán do tohoto programu!

Jiřina Brůžová
Ústí nad Labem 
Jiřina Brůžová, Ústí nad Labem

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist