Jitka Nováková

Dobrý den, jmenuji se Jitka a asi jako mnoho z vás jsem se trápila nejednou dietou. Jeden poradí to, druhý ono, ale výsledek a hlavně dlouhodobý se ne a ne dostavit. Nerada jsem se fotila, měla jsem pocit , že každá fotografie mi snad nějaké to kilo i přidá.

Převrat pro mě byl ale den, kdy mi moje dcera s přítelem oznámila (v listopadu), že by se v červnu konala svatba. Pak jsem neváhala ani minutu a zašla do pobočky SVĚTA ZDRAVÍ v Ústí nad Labem.

Přivítala mě specialistka Renata Pešťáková, zvážila a musela jsem si zjistit krevní skupinu. Pak už jsem dostala jídelníček potravin, které mi sedí. Pravdou je, že i spoustu potravin mi bylo doporučeno vyřadit a nebo alespoň omezit. Zjistila jsem, že to vlastně není ani tak složité připravit si jídlo na celý den. Ta vidina a každá další schůzka s dekama dolů, to bylo vítězství.

Po Novém roce jsem měla změnu v poradkyni. Slečna Martina Fleglová byla úžasná, neustále jsem společně s ní krůček po krůčku stahovala kilo po kile. Po upraveném jídelníčku a detoxikační kůře jsem zjistila, že mi takové stravování vlastně vyhovuje. Nechybí mi ani sladké a pokud přeci jen, tak ráno do jogurtu lžička medu a bylo po mlsání. Zažít pocit hladu? To opravdu nemusí mít nikdo strach, já měla pocit, že pořád jím - každou třetí hodinu.

Největší problém pro mě bylo naučit se pít. Pokaždé u lékaře mě upozorňovali, že málo piji. Měla jsem kolem sebe správné lidičky a vše jsem zvládla. Dnes v pohodě vypiji 2,5 litru. Také jsem se naučila jíst více zeleniny a výsledek? Podařilo se mi shodit celkem 12 krásných kil. Přes boky 14 cm a i pas šel dolů. 

A za to vše vděčím především své poradkyni Martině Fléglové, která to se mnou dotáhla až do konce a celému kolektivu na pobočce v Ústí nad Labem. A samozřejmě také sama sobě, protože tím, že jsem dokázala plánovaných 10 kilo dát dolů, to pro mě nekončí. Věřím, že pokračování naučeného a upraveného jídelníčku přinese další ovoce.

Jitka Nováková PŘED - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Jitka Nováková PO - Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist