Josef Pěč

Moje postřehy ze Světa zdraví.

Jsem poněkud starší ročník (1935), letos mi tedy bude 83 let a na stará kolena jsem podlehl naléhání manželky, abych už konečně začal něco dělat s přibývajícími kilogramy. Navíc mě začaly zlobit kyčle a tak jsem souhlasil s návštěvou ve Světě zdraví. Po seznámení s podmínkami jsem se rozhodl absolvovat 6 měsíční program s cílem zhubnout 11 kg. V jeho průběhu jsem se přesvědčil, že je sestaven tak, že při jeho dodržování dochází k postupnému snižování váhy a také ke zlepšování ostatních sledovaných ukazatelů.

Svůj cíl jsem splnil. Jsem lehčí o 11 kg a navíc už mě nebolí kyčle. Celkově se cítím mnohem lépe. Proto jsem se rozhodl pro další kontrolní konzultace ve Světě zdraví. Ještě bych chtěl poděkovat výživové poradkyni, paní Ing. Lucii Zemanové za vytvoření přátelského prostředí, odborné vedení a také povzbuzování, které bylo občas potřebné.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist