Karel Schoř

K redukci váhy mě přinutila okolnost, která byla nevyhnutelná. Mám krásného koníčka (myslivost) a věnuji se chovu a výcviku loveckých psů. Po jedné naháňce, bylo to v prosinci a my jsme běhali se psy po Krušných horách, jsem doma večer seděl a nemohl se hýbat. Všechno mě boIeIo. Obzvlášť nohy a záda, a proto jsem začal zvažovat, co s tím. Měl jsem dvě možnosti.

1) Bud’to nechám byt a zvyknu si na to, že to prostě lepší nebude, protože jsem pán v letech.
2) Nebo s tím začnu něco dělat a užiji si aktivního stáří s myslivostí a pejsky.

Začal jsem si to rovnat v hlavě a zjistil jsem, že pokud s tím něco neudělám, tak stejně skončím - možná za pár let u doktora a ten mi doporučí zredukovat váhu. Je tedy lepší, když to udělám sám a hned. Zároveň jsem dospěl k názoru, že když hubnout, tak zdravě, ne nějaké nejíst atd. Rozhodl jsem se využít služeb nabízených Světem zdraví a určitě jsem neudělal chybu.

Po počáteční besedě s pracovnicí - výživovou poradkyní Světa zdraví jsme se spolu dali do řešení mého probIému. Vše jsem si musel nejprve za její odborné výpomoci srovnat v hlavě a po diagnostice sledovaných parametrů jsme se začali spolu věnovat odstranění mého probIému.Záměrně říkam spolu, neboť pracovnice Světa zdraví, spolu se mnou byly a jsou v kontaktu a můj úspěch chápu i jako jejich úspěch.

Rád vařím, takže jsem využil jejich rad, receptů, doporučení. Samozřejmostí je i podpora mé manželky při stravování. Pracovnice Světa zdraví mě vrátily k činnosti, kterou jsem v minulosti měl rád, a to je přirozený pohyb, kterému se opět pravidelně - každý den - chvilku věnuji. S pomocí poradkyň Světa zdraví jsem začal jinak uvažovat o stravování, používaných surovinách a pitném režimu. Pochopil jsem, že nedílnou součástí je i tělesná aktivita ve všech formách dle možností a věku. Chůze s hůlkami je pro mne základ.

Důležité je, si celou záležitost spojenou s redukcí váhy srovnat v hlavě a nastolený trend nastavený s poradkyní dodržet. Všem, kdo uvažuje o redukci své váhy, mohu zcela zodpovědně doporučit poradkyně Světa zdraví.

DOPORUČENÍ: měla by na toto přispívat zdravotní pojišťovna, neboť se sníží počet nemocných. Za celou 1/2 roční dobu jsem ani jednou nezamarodil, přestal jsem užívat Iéky na žaludek, zIepšil se můj krevní tlak a celkově se ve svých 63 letech cítím velice dobře.

Karel Schoř
21.7.1954
Kramoly 17 – Ústí nad Labem

 Karel Schoř PŘED - Diskuse klientů Světa zdraví Ústí nad Labem 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Tým Světa zdraví

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist