Úvodní stránka » Náš tým » Karolína Fikarová - výživová specialistka

Karolína Fikarová - výživová specialistka

Už od malička jsem byla rodiči vedena ke sportu. Brala jsem to spoustu let jako základ zdravého životního stylu s absolutním nezájmem o to, co vlastně jím a jak strava může ovlivňovat naše zdraví, vitalitu, psychiku..

Později jsem si prošla obdobím, kdy má váha i přes pravidelnou aktivitu narostla o 15 kg. Tou dobou jsem se nejen cítila tlustá, ale pravidelně jsem se setkávala i s posměšky lidí, dokonce kamarádů, a celkově jsem po fyzické i psychické stránce hrozně trpěla. A to byl ten impuls, který mě donutil zabývat se zdravou výživou.

Pustila jsem se do samostudia, přečetla spoustu článků a odborných knih, a brzy jsem svou původní váhu měla zpět, a co víc, cítila jsem se lépe než kdy dřív - spoustu energie, lepší spánek, vrátilo se mi sebevědomí. 

Teď už věřím, že naše strava dokáže ovlivnit nejen to, jak vypadáme, jak se cítíme, ale také může buď upevnit naše zdraví nebo podpořit nemoc. Proto se v oblasti výživy dodnes stále vzdělávám a mým cílem je pomáhat lidem jak v hubnutí, tak i ve zlepšení a upevnění jejich zdraví. A to mi umožňuje právě Svět zdraví.

Vzdělání

  • Gymnázium dr. Václava Šmejkala, Stavbařů 5, Ústí nad Labem
  • Akreditovaný kurz Poradce pro výživu (Nutris)
  • Certifikovaná výživová specialistka Světa zdraví
  • SUNKINS Academy - Psychologické aspekty a péče o klienta s komplikacemi

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist