Ladislav Holub, Ústí nad Labem

Padesát kilo za osm měsíců… Při výšce 180 centimetrů a váze 133 kilogramů jsem začínal míti zdravotní potíže. Bolesti kolen, cukrovka, vysoký krevní tlak. Jako novoroční předsevzetí jsem si řekl, že zhubnu. Pokoušel jsem se i o zhubnutí v předchozích letech, ale bohužel se to minulo účinkem.

Uvítal jsem v lednu nabídku na internetu ústecké pobočky Světa zdraví o nezávaznou konzultaci využít jednoho z programů a pokusit se zhubnout pod odborným dohledem.

Dvacátého třetího ledna začala má cesta za štíhlou linií. Řídil jsem se radami konzultantky, jedl potraviny dle mé krevní skupiny, začal jsem sportovat. Při každé návštěvě Světa zdraví byl vidět pokrok, úbytek kilogramů byl v průměru jeden a půl kilogramů týdně.

Po šesti měsících jsem zhubl o čtyřicet kilogramů, léky na mé choroby se snížily na polovinu, netrpěl jsem hladem, dodržoval jsem doporučený pitný režim.

Po osmi měsících mám váhu kolem osmdesáti kil, oblečení nosím o dvě velikosti menší a hlavně neberu žádné léky, cítím se výborně.

Dnes jsem rád, že jsem inzerát o konzultaci ve Světě zdraví nenechal bez povšimnutí.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Svět zdraví NATUREN - Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist