Ladislava Kreslová

Pobočku firmy Svět zdraví jsem denně míjela na cestě do práce. Sama jsem zkoušela různé diety a vždy zhubla. Bohužel se mi nedařilo váhu udržet. Jednou mi to už nedalo a zavítala jsem dovnitř. Velmi příjemná slečna na recepci se mi hned věnovala a nabídla akci firmy, kdy po vyplnění dotazníku mě objednala na pohovor.

Sympatická poradkyně mi pak podle vyplněného dotazníku a pohovoru sestavila jídelní plán hodící se přímo pro mě. Je důležitá krevní skupina, ale u mě například i noční směny. Podle jídelníčku a rad jsem pouze musela omezit některé potraviny, které jsou pro mě při hubnutí nevhodné. Díky změně stravovacích návyků, aniž bych hladověla, se mi celkem bez problémů podařilo nejen zhubnout, ale i do budoucnosti váhu udržet.

Cítím se báječně, obléknu věci, co mi byly dávno malé a dostala jsem se na váhu „ze střední školy“, což považuji za úplný ZÁZRAK!

Ladislava Kreslová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem Ladislava Kreslová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist