Lucie Hauptmanová

Jak jsem získala svou vysněnou postavu? Na myšlenku hubnutí ve Světě zdraví mě přivedla má kolegyně z práce. V té době jsem byla nespokojená se svou postavou. Kila šla pomalu ale jistě nahoru, a tak jsem si sama pro sebe řekla "DOST".

Nevěřila jsem, že k úspěšnému hubnutí stačí tak málo. Díky jídelníčku na míru, podpoře při konzultacích a své vlastní pevné vůli a odhodlání  jsem to dokázala. Právě vůli a odhodlání bych ráda zdůraznila, jelikož na základě své vlastní zkušenosti vím, že bez svého vlastního přičinění nemohu očekávat úspěšnost žádného cíle ve svém životě.

Svět zdraví bych proto vřele doporučila všem, kteří nejsou sami se sebou spokojeni a opravdu chtějí svůj nesprávný životní styl změnit. Odměnou vám může být spokojenost se svou postavou, zvýšení sebevědomí, obdiv vašeho okolí, zlepšení zdravotního stavu a hlavně lepší pocit ze sebe sama.

Lucie Hauptmanová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem Lucie Hauptmanová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist