Lucie Zichová

Jsme velká rodina a často se setkáváme, jak jinak, než u velkého stolu. Můj příběh začíná, když jsem chtěla podpořit ve shazování nadbytečných kil svojí maminku. A protože jsme už dříve zkoušely změnit způsob stravování samy a nikam jsme to nedotáhly, padla volba na Svět zdraví a specialistu, který nad námi bude dohlížet a dávat nám správný směr.

Můžu všem doporučit, jít do programu Světa zdraví ve dvou. Nakupujeme společně, dodržujeme zhruba stejný plán, takže i o jídle přemýšlíme společně. Změnilo se nám hlavně jedno – pravidelně jíst a pravidelně pít, v tom jsme měly velké mezery. Na diety nevěříme, ale co jsme chtěly dokázat a s čím nám naše specialistka Magdaléna pomohla, to bylo nastavení správného a zdravého stravovacího režimu, kterého se už nepustíme.

Po první schůzce se specialistkou a prvních naměřených hodnotách, jde člověk domů s odhodláním to změnit, zlepšit se, získat více energie a udělat co nejvíc pro své tělo. Po tom, co jsme obdržely výživový plán a základní informace, jsme se do toho pustily. Zkoušely jsme i recepty z webu Světa zdraví, např. Vánoční svátky nám to pomohlo zvládnout skvěle. Ze začátku jsme se musely naučit o novém režimu přemýšlet, plánovat a zapisovat si, také nakupovat trochu jinak. Ale to se poměrně rychle zaběhne a funguje to. Pravidelné schůzky se specialistkou jsou k nezaplacení.

A proto za všechny rady a podporu děkuji své specialistce Mgr. Magdaléně Škapcové. Naše setkání v intervalech po cca 14ti dnech bylo vždy příjemné, poučné a motivující. Pod jejím vedením jsem zhubla o 5 kg a co mě nejvíc potěšilo, že to bylo 5 kg tuku.

Třeba už za pár měsíců přijde se svým příběhem moje maminka. A tak pokračujeme a těšíme se z každých nově naměřených hodnot – vždy o něco lepších.

Držíme všem palce a přejeme hodně štěstí.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist