Manželé Strašíkovi

Tomáš Strašík

V posledních několika letech jsem se pokoušel shodit několik kilogramů v oblasti břicha. Jednak jsem tyto kila cítil při sportu a také mi bylo jasné, že převážná jejich část se skrývá uvnitř těla. Při těchto akcích jsem vždy omezil příjem stravy a zvýšil výdej energie. Cílem ale vždy bylo, že jsem ztratit s tukem také i svalovinu. Tento stav ale vždy vydržel kratší dobu, protože jsem postupně, jak jsem se snažil nabrat ztracené svaly zpět, nabíral zároveň zpět i tuk. Takto to šlo pořád dokola.

Rozhodl jsem se navštívit Svět zdraví a zkonzultovat řešení tohoto problému. Až tady jsem zjistil, že je opravdu velmi nutné sledovat při aktivitě příjem bílkovin, protože se tělo bez nich začne s tukem zbavovat i svalů. Také jsem zjistil, že je velmi důležité dbát na doplňování tekutin a pít i když nemá organizmus potřebu. Většinou se také snažím dodržovat optimální příjem sacharidů, a to pouze v dopoledních hodinách. Je také pravda, že pokud člověk občas vypadne z daného „rytmu“, tak to tělu nic neudělá a takovéto vychýlení stravovacích pravidel tělu i prospěje.

Manželé Strašíkovi PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Mgr. Blanka Strašíková

Je mi něco málo přes 40, byla jsem vždy tzv. akorát, spíše sportovní postavy. S přibývajícím věkem jsem začala cítit, že má postava začíná ztrácet na parametrech, které jsem si vybudovala celoživotním sportováním. Ač jsem si přidávala zátěž nebo méně jedla, v oblastech břicha a boků nebylo nic znát. Zkusila jsem i oblíbenou kryolipolýzu, vše bez viditelného úspěchu.

Jako poslední naději a možnost poprat se s nekontrolovatelným množením tuku v těle bylo navštívit nějakého odborníka. Měla jsem dobré reference o Světě zdraví, kde Vás nikdo nenutí kupovat výrobky nebo speciální potraviny dané firmy. Po dvou dnech úpravy jídelníčku, kdy Vaše tělo něco více vylaďuje a dobře tráví a něco méně či vůbec (zkrátka příjem doporučených a vynechání škodlivých potravin), jsem cítila nový přísun energie.

Po 14 dnech jsem začala mít lepší pocit v okolí břicha a boků a po měsíci mi jako bonus zeštíhlily i nohy. Dnes se cítím o hodně lépe (mladší, atraktivnější), a to si myslím, že jsem na tom váhově nebyla tak špatně. Na tomto druhu stravovaní se mi líbí, že se nejedná o nějakou krátkodobou „dietu“, ale o nový přístup, který jde kdykoliv přerušit a kdykoliv opět nastartovat nebo ho dodržovat neustále. Vše máte ve svých rukou. Mohu jen doporučit.

Tomáš Strašík PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem Blanka Strašíková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist