Marie Hrotková

V roce 2012, začátkem listopadu, jsem přestala chodit do fitness centra a začaly přípravy na cukroví, předvánoční úklid, mytí oken atd... Po Vánocích a Silvestru jsem nabrala 5 kg. Nemohla jsem se na sebe ani podívat. Tuky mi začaly převisovat přes pásek u kalhot a nemohla jsem dopustit, abych takhle vypadala. Styděla jsem se opět začít chodit do fitka. Rozhodla jsem se po novém roce zhubnout na stejnou váhu, jakou jsem měla před Vánocemi – 70 kg. Skoro jsem nejedla (2x denně – malý oběd a něco málo k večeři) a výsledek se nedostavoval :(. Tuky se ukládaly na horší časy a ani deko nešlo dolů...

Byla jsem tak zoufalá, že jednoho dne jsem si našla na internetu, jak zhubnout a náhodou rozklikla SVĚT ZDRAVÍ a zkusila se zdarma zaregistrovat. Druhý den se mi ozvali z recepce a domluvili jsme se na první schůzce. Jeden z asistentů pan Miroslav Hanisch se mě ujal a já začala s novou dietou. Můj jídelníček, pro mě až moc zdravý, zněl 5-6x denně se stravovat. Bylo pro mě velmi těžké jíst až tolikrát denně a v něm opravdu samé zdravé potraviny.

Trvalo mi dlouho, než můj pomalý metabolismus si zvykl a začal rychle spalovat. Jak je známo, začátek je vždycky těžký. Opravdu se mi podařilo zdraví jídelníček dodržovat, velmi mi chutná, zvykla jsem si a teď mám 7 kg dole a zcela jistě chci pokračovat dál :), neboť tato jediná dieta funguje. Díky pravidelným návštěvám u asistenta pana Miroslava Hanische, který mě stále  podporuje a motivuje jít dál za svým cílem :). Současně jsem začala cvičit a běhat na běžícím pásu. Každých 10 dní ubírám na váze 1,2 kg. Žádná dieta mi nepomohla zredukovat tak snadno, jako tato pravidelná zdravá strava.

Je konec s věčným a usilovným hladověním... Teď se stravuji stále, hlad nemám a dále hubnu... :). Začala jsem opět chodit do fitness centra a cítím se skvěle :).

Jak příjemné může být hubnutí !! :)

Marie Hrotková

Marie Hrotková - Zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad Labem Marie Hrotková - Zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad Labem

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist