Martina Smíšková

Zlepšilo se moje zdraví a zvedlo se mi sebevědomí. Ve Světě zdraví jsem zjistila, že se nejedná o dietu, ale o zdravý a správný stravovací režim. Bylo to náhle rozhodnutí. O Světě zdraví jsem se dozvěděla od své známé a řekla jsem si, proč to nezkusit. Dříve jsem zkoušela několik diet, vždy jsem vydržela čtrnáct dnů a po celý čas jsem se jen trápila.

Tady to bylo jiné. Rozhodně se nejednalo o dietu. Jen Vás naučí, jak zdravě a správně jíst a ještě Vám bude chutnat. Nikdy předtím jsem nevěřila, že to bude tak jednoduché a výsledky byly znát každý měsíc. Snad jen začátky byly trošku složitější, než jsem si zvykla na zdravou výživu. Díky tomu, že jsem se naučila zdravě jíst a věnovat se více sportu jsem zhubla 16 kg, zlepšil se můj zdravotní stav a já se cítím živější a plná energie.

A za to bych nejvíce chtěla poděkovat Mgr. Magdaleně Škapcové. Ta mě naučila a pomohla dosáhnout tohoto cíle. Největší odměnou je mi to, že si toho všímá i okolí a to mě moc těší a zároveň nadále motivuje. Tímto příběhem bych chtěla motivovat i jiné lidi, kteří mají stejný problém, ať to vyzkouší a nebojí se. Hmotnost před: 84,4 kg a hmotnost po: 68,3 kg. Obsah tuku před: 39,9 a po: 31,8. Ještě jednou bych všem chtěla poděkovat, byli jste úžasný. 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist