Michaela Ledvinková 

Do Světa zdraví jsem začala chodit díky kamarádce, která začala chodit do Světa zdraví na 3 měsíce a já viděla její změny. A že to bylo sakra znát. Tou dobou jsem při své výšce 159 cm vážila 71 kg. Necítila jsem se dobře hlavně v létě, kdy jsem nevěděla, co na sebe. Rozhodla jsem se tedy, že budu také navštěvovat Svět zdraví a to rovnou na 6 měsíců.

Jsem ráda za delší program. Bála jsem se, že 3 měsíce mi nebudou stačit a nezvyknu si na změnu. Vše ale šlo úplně samo. Odstranila jsem špatné návyky, naučila jsem se jíst pravidelně a ne 2x denně. Hlavně jsem si na to tak zvykla, že nemám problém jíst tak často a vždy najdu chvilku, dát si svačinu. Což byla největší výmluva, že nemám čas. Mé výsledky za 6 měsíců: před 71 kg a nyní 62 kg, úbytek v pase 11 cm a přes boky 3 cm.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist