Michal Šulc

Sedavé zaměstnání a příliš mnoho práce mě dohnalo...

Nikdy jsem neměl problémy s nadváhou, jelikož jsem od mala provozoval plno sportů, hlavně fotbal. Ovšem od doby, co jsem přestal hrát fotbal, jelikož jsem šel na střední školu na internát, se to se mnou táhne. Po vystudování školy a nástupu do práce jsem se z pracovního kolotoče nezastavil.

Ve spojení se sedavou prací šla kila nahoru, ačkoliv jsem se snažil jíst nějaká zdravá jídla. Poslední kapkou bylo, když mi kamarádi řekli, že jsem dost přibral.

Nalezl jsem nabídku Světa zdraví a domluvil si schůzku s paní Ing. Lucií Zemanovou. Domluvil jsem si komplexní rozbor na základě komplexní nutriční typologie. Paní Zemanová mi dala plno rad a tipů, které jsem se snažil dodržovat. Nejhorší zjištění pro mě totiž bylo to, že musím dodržovat v jídle pravidelnost. To už pro mě nebylo úplně jednoduché. Avšak po pokusu dodržování rad paní Zemanové se dostavily první úspěchy už při prvním převážení. Během 3 měsíců jsem shodil 8 kg a veškerá shozená váha byla pouze z tuků.

Věřím, že když v tom budu pokračovat a přidám více cvičení, tak výsledky budou ještě lepší.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Tým Světa zdraví

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist