Miloslav Machleidt

Od svého známého a kolegy jsem se dozvěděl o programu hubnutí, který on začal navštěvovat pro své zdravotní problémy, které jsem si já do té doby nepřipustil. Nějakou dobu jsem se koukal na sebe do zrcadla a potom zavolal. Domluvená  schůzka, která byla jako první, mne přesvědčila.

S radou a odhodláním něco se sebou udělat jsem odcházel z první schůzky s paní Renatou. Jsem zvyklý dělat vše pořádně a výsledky druhého setkání byly překvapující. Vše probíhalo bez toho, abych hladověl, nebo se trápil pocitem nedostatku jídla.

Můj plán byl od března do konce srpna. Vše ale nevyšlo, jak jsem plánoval. Havárie na motorce začátkem července změnila vše. I tak jsem ale za uvedenou dobu pozbyl 20 kg a z váhy 114 kg jsem se dostal na 94 kg.

Vše si dnes vyžaduje profíky. Sám jsem odzkoušel leccos kolem hubnutí, ale vždy to dopadlo stejně. Návratem do původní váhy. Nejtěžší je nechat si poradit.  

Děkuji.  

Miloslav Machleidt PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Miloslav Machleidt PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist