Ing. Miroslav Zedlitzer

Problém s nadváhou vyřešila teprve návštěva Světa Zdraví.

Dokud jsem aktivně sportoval, pohybovala se moje váha mezi 75 a 80 kg. Po operaci bederní páteře ale vše skončilo a já začal nabírat na váze. Když jsem přesáhl 90 kg, začal jsem s dietami. Různé diety problém vyřešili jen na chvíli a opět jsem se vracel na původní váhu a ještě jsem nabíral více. Projevil se klasický jojo efekt. Při váze 104 kg jsem navíc absolvoval operaci kyčle, totální výměnu. Přede mnou stála otázka, jak snížit váhu, nehladovět a ulevit jak kyčli tak páteři. Do diet se mi již nechtělo, stejně to nikam nevedlo.

Navštívil jsem proto Svět Zdraví. Teprve tady jsem zjistil že jím nevhodná jídla a v nevhodnou dobu. Moje stravovací návyky byly velice špatné a navíc se nemohu pořádně po obou operacích hýbat, takže pohybové aktivity nejsou téměř žádné. I normální chůze mně dělá problémy a při delší chůzi musím užívat léky na bolest. Přesto se snažím aspoň absolvovat pár výletů za pomoci léků a trekových holí. Je to ale nedostatečné a přes to bolestivé.

Od listopadu 2016 do listopadu 2017 jsem zhubl 10 kg na 94 kg. Není to konec, budu pokračovat ve změněném stravování i nadále. Velmi mi v tom pomáhají rady a konzultace výživové specialistky Mgr. Magdalény Škapcové, která mě vede ke změně životního stylu.

Dnes již vím, že zbavit se nadváhy zdravým způsobem nejde hned a především je potřeba upravit a zcela změnit svůj stravovací režim. S pohybovou aktivitou to bude slabší, ale snad se dočkám toho, že budu opět moci zařadit aspoň lehkou pohybovou aktivitu.  Chtěl bych se dopracovat na váhu okolo 80 kg.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Tým Světa zdraví

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist