Monika Malchusová, Ústí nad Labem

Dobrý den, při poslední konzultaci ve Světě zdraví jsem byla požádána o rekapitulaci roku a vyjádření se k tomu proč jsem začala chodit. Dělám to ráda, protože jsem velmi spokojená a budu ráda, když někdo jako já se po letech poučí a najde správnou cestu.  Můj první kontakt se Světem zdraví, byl díky kamarádce Ivance. O prázdninách roku 2011 mi vyprávěla o Světě zdraví a o jejich krásném přístupu ke klientům. Přiznám se, že já, která jsem držela každé tři měsíce jinou dietu a přečetla spoustu knih, jak dietu držet, jsem na první schůzku přistupovala se značnou  skepsí. A abych se nebála, tak jsem naočkovala i svoji maminku a svého syna.

První konzultace, byla v srpnu roku 2011, byla příjemná, ale ty výsledky …. Ve věku 37 let jsem měla necelých 103 kg a můj metabolický věk byl 72 let!!! Přiznám se, že toto byl velký otřes. Paní Pešťáková  nejen mou osobu, ale i mého syna vzala pod svá křídla a jala se zachraňovat, co se ještě dá.  Syn měl program na 3 měsíce s krevním vyšetřením a já jsem měla roční program také s krevními testy. První tři měsíce byly dobré. Změnila jsem postupně jídelníček i přístup k sobě. Zjistila jsem, že cvičení může být i zábava a nejen nutnost. Po třech měsících jsem si připadala, že vše znám a tak jsem začala program šidit. Okamžitě se to ukázalo na váze. Tak paní Pešťáková začala pátrat co se děje a já musela s pravdou ven.  Neuvědomovala jsem si, že toho koho šidím, jsem vlastně jen já sama. 

Dnes po roce mám 86 kg a metabolický věk je na 50 letech. Cvičím 2x týdně na posilovacích strojích a jednou chodím na břišní tance. A pokud některé cvičení nestihnu, tak si jdu zaplavat. Zjistila jsem, že mě to moc baví. S odstupem času se divím, že to se mnou moje tělo vydrželo. Dál se budu snažit v tomto režimu pokračovat, protože držení diet není pro mé tělo nic dobrého a již nechci svému tělu způsobovat další šoky a ubližovat mu.

Chtěla bych tou cestou poděkovat za úžasný přístup všech ze Světa zdraví v Ústí nad Labem a za trpělivost s klienty.  Vím, že to s námi není lehké, ale díky vaší práci a trpělivosti se i zatvrzelá dietářka dokázala změnit.

Ještě jednou díky Monika Malchusová

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist