Natálie Obšilová

Milý Světe zdraví, byla jsem s vámi pravidelně 6 měsíců. A jak jse se k vám dostala? V lednu tohoto roku mě mamka seznámila s vašimi stránkami. Na to jsem reagovala. že nikam nepůjdu. Po týdenním vysvětlování a přesvědčování. že jdeme jen na konzultaci, jsem se odhodlala na objednaný termín dostavit.

Rodina se na mě už asi nemohla dívat, nemohla poslouchat moje naříkání jak vypadám, že nemám co na sebe. Když jsem na první schůzce zjistila, že můj metabolický věk se blíží k osmdesátileté stařence, zjistila jsem. že se sebou musím něco dělat. Pak mě do všeho zasvětila příjemná specialistka Renata a já uvnitř cítila, že chci a musím vše změnit a že to dokážu za podpory své mamky a tety Martiny.

Nechci popisovat ten půlrok, ale povím vám, že 31.7.2014 jsem byla lehčí o 7 kg. Naučila jsem se jíst úplně jinak a moc se mi to líbí a zároveň chutná. Začala jsem jezdit na roptopedu. Vím, že cvičení a posilování by mělo být více, ale to ještě šidím. Jsem daleko pohyblivější. Mám ze sebe radost, i když mě to občas nešlo. Ale hlavně vidím a cítím, že radost mají moji nejbližší. Za to vše vděčím úžasné poradkyni Renatě, mojí mamce, tetě a hlavně sama sobě. Rákoska byla opravdu účinná. Každému, kdo má podobný problém, doporučuji Svět zdraví. Je opravdu super!

Natálie Obšilová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem Natálie Obšilová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

 Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist