Tomáš Kuda

Ahoj, zdravím ty, kteří mají nějaká ta kila navíc a rádi by s tím něco udělali.

Jako asi většina z vás, tak i já jsem se touto problematikou příliš nezatěžoval. Ranní vstávání do práce pro mě bylo utrpení a tak jsem měl naplánovaný čas nezbytně nutný k tomu, abych do práce přišel včas na začátek pracovní doby a co nejdéle si pospal. Takže každé ráno bez snídaně a v práci již v jednom kole už na jídlo nezbyl čas. Polední oběd v nepravidelnou dobu jsem vždy „zhltnul“ jako malinu a pokračoval v denním shonu. Odpolední činnost shon s dětmi a čas strávený doma nebo u přátel spolu s nějakým půllitrem piva asi zná také každý. Večer příšerný hlad a tak luxujete ledničku, co se do vás vejde. Tímto shonem uběhne 10 let jako nic a zjistíte náhle, že máte o 10 či 15 kg navíc. Jednoho dne jsem se na sebe podíval do zrcadla a zjistil, že už tam nestojí žádný štíhlý mladík. A tak jsem hledal odpovědi a recepty jak nejrychleji a hlavně bez námahy zhubnout. Receptů najdete spoustu, hlavně zázračné pilulky a nápoje, které jsou velmi lákavé svou jednoduchostí užívání. Jsou to však především předražené reklamní podvody, které z Vás vytáhnou jen peníze a účinek je nulový.

Při hledání dalších možností jak zhubnout, jsem na internetu objevil Svět zdraví. Objednal jsem si telefonicky konzultaci a s nedůvěrou jsem dorazil na smluvenou schůzku. Již při příchodu do Ústecké pobočky Světa zdraví mě mile překvapilo příjemné prostředí, ve kterém sídlí. Asistentka, která se mě velmi vstřícně ujala, mě zvážila a předala na konzultaci ke specialistce.

Specialistka mi velmi podrobně vysvětlila, co program obnáší a co budu muset pro to udělat. Dlouho jsem se nerozmýšlel a přijal jsem to, protože jsem chtěl opravdu zhubnout. Dle mé typologie mi sestavila specialistka jídelníček na míru, který jsem se snažil dodržovat a začal se těšit na výsledky.

Začátky jsou vždy velmi těžké, ale když člověk chce tak to dokáže. Na ranní vstávání o půl hodiny dříve, abych měl čas na snídani, jsem si postupně zvykal a později mi to problémy už nedělalo.

Do toho jsem přidal i fyzickou aktivitu jako je běh, jízda na kole a mírné fitko, které jsem přes moji lenost velmi tvrdě rozdýchával, ale později jsem si na to zvykl a dokonce mi to při nedostatku pohybu chybělo. Úspěchy na sebe nenechali dlouho čekat a tak jsem s radostí, že je konečně vidět nějaký výsledek, pokračoval dál a těšil se z každého dalšího úspěšného dne.

Po třech měsících jsem zhubnul cca 10 kg. Cítil jsem se v dobré kondici. Navíc největší radost jsem měl sám ze sebe, že jsem konečně našel způsob jak zredukovat váhu.

Tímto bych chtěl poděkovat Světu zdraví, který mě naučil, jak se správně stravovat a jak dbát o svoji životosprávu. Doporučil bych všem, kteří opravdu chtějí zhubnout. Věřte mi, je to opravdu skvělý pocit a jsem sám na sebe hrdý. Přál bych to každému zažít.

Tomáš Kuda - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad Labem Tomáš Kuda - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví NATUREN - Ústí nad Labem

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist