Nicole Wagnerová

Ve svých 27 letech jsem se dostala na váhu 73 kg. Všechna kila jsem nasbírala od doby, kdy jsem začala chodit do práce a seděla v kanceláři denně 8 hodin. Na přelomu roku 2013/2014 jsem si řekla, že už s tím musím začít něco dělat, protože abych funěla pokaždé, když jsem šla do schodů, bylo nepřijatelné. K tomu všemu jsem začínala slýchat narážky od svého partnera, že můj zadek býval hezčí. A to mě na tom štvalo nejvíc.

Na internetu jsem narazila na Svět zdraví, přečetla si různé recenze, příběhy lidí a rozhodla se, že do toho půjdu. Při první návštěvě jsem zjistila, že to, co by mě mělo trápit, není jen vizuální problém, ale především zdravotní. Věk těla mi vyšel na 38 let, a to byla pro mě rána. Na schůzce jsem si domluvila půlroční program a hned jsem se dala do práce.

Začala jsem jíst zdravější potraviny, více vlákniny, začala jsem mnohem více pít. A především jsem začala cvičit. Každý den půl hodinky a k tomu jsem začala běhat.

Můj velký dík patří Adélce, která nade mnou měla pravidelnou kontrolu a hnala mě svým přístupem dál a dál. Nyní se cítím mnohem lépe, už tolik nefuním, srovnal se mi metabolismus a já se cítím plná energie.

Nicole Wagnerová - Reference klientů Světa zdraví Ústí nad Labem Nicole Wagnerová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Tým Světa zdraví

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist