Oksana Nedomovna

Rok utekl jako voda a já jsem dokázala zhubnout 20 kg! Ráda bych touto cestou poděkovala všem ve Světě zdraví v Ústi nad Labem.

Ve Světě zdraví mi pomohli najít cestu. Pomohli mi najít tu správnou cestu k tomu, abych se cítila lépe, měla více chuti a energie do života. Vyzkoušela jsem spoustu diet, ale vždy se jen trápila.

Nemusela jsem hladovět, ani se omezovat. Ve Světě zdraví se nejedná o žádnou dietu, ale o zdravý a správný stravovací režim. Díky mé výživové specialistce Ing. Lucie Zemanové, která mi připravila osobní výživový plán, jsem se naučila jíst a jsem za to moc vděčná a šťastná, že jsem to dokázala.

Všem mohu Svět zdraví v Ústí nad Labem jen doporučit. Budu i nadále tuto poradnu navštěvovat.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist