Oldřich Fryč

Dobrý den, jmenuji se Oldřich Fryč a když jsem přišel poprvé do Světa zdraví, bylo mi sice 64 let, ale mé tělo se cítilo na 97,1. Vážil jsem 108 kg a na konci programu se mi podařilo shodit až na 90 kg. Hlavním důvodem k návštěvě Světa zdraví pro mne byla celkově špatná kondice. Nejenže jsem se zadýchaval při každé větší námaze, ale měl jsem i zdravotní problémy.

Na základě těchto skutečností a také výsledků ze „speciální váhy“ jsem se rozhodl začít s tím něco dělat. Specialista mi doporučil roční program, jehož součástí byl také rozbor krve a mohli jsme začít. Na začátku jsem byl odhodlaný shodit alespoň 10 kg. Opřel jsem se tedy do toho spolu se svou manželkou a pomocí pevné vůle jsem před ženou získal ve výsledcích dokonce náskok. Pochvala na téměř každé kontrole mne motivovala k dalšímu úsilí, až jsem nakonec zredukoval 18 kg. Se spoluprací se Světem zdraví v Ústí nad Labem jsem byl spokojen a děkuji svému specialistovi za pomoc. Tak jako já sundal svá „kila navíc“, přeji i dalším klientům mnoho úspěchů.

Oldřich Fryč PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Oldřich Fryč PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Tým Světa zdraví

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist