Olga Káňová

Píše se rok 2014. Leden. Je mi 59 let. Má váha - 94 kg. Hrůza! Po 39 letech manželství a s počáteční váhou 53 kg v můj svatební den. Začínají zdravotní problémy. Vždy jsem měla ráda pohyb, nedokážu dlouho vysedávat. Nabraná kila mě zděsila. Řekla jsem si: "Dost !" Ale co s tím?

Přesto, že jsem měla zkušenosti s dietami, tohle byl větší problém. Došla jsem k závěru, že bych potřebovala shodit alespoň 20 kg. Na to bych si ve svém věku sama netroufla, abych si spíše neublížila. Na internetu jsem si našla Svět zdraví a objednala se na první konzultaci. Šla jsem tam trochu s obavami, co mi to přinese. Mým velkým překvapením bylo, že jsem po prvních 14 dnech nastavené diety shodila 3 kg. Bez pocitu hladu. Úžasné!

Stačila úprava jídelníčku a mé aktivity stejné jako dosud. Navíc jsem začala chodit hodně pěšky a plně se věnovala své milované práci na zahradě. Zjistila jsem, kde jsem v předešlých dietách dělala chyby. Dnes po půl roce mám o 25 kg méně. Zdravotní problémy se upravily. Můj jídelníček je zdravější, ale i chutný.

Mám ze sebe radost, že jsem to dokázala. Upřímně jsem tomu ze začátku nevěřila, asi po předcházející zkušenosti s dietami. Za svůj úspěch vděčím také mé milé poradkyni Renatě Peštákové a hlavně své silné vůli. Každému tuto cestu ke zhubnutí vřele doporučuji. Peníze investované do vlastního zdraví jsou investice, která se mnohonásobně vrátí. Je to sice příběh jako z čítanky, ale já to vyzkoušela na sobě a nemohu dodnes pochopit, jak to bylo snadné. A tak ještě jednou děkuji Světu zdraví.

Olga Káňová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem Olga Káňová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát o kalibraci tělesného analyzátoru TANITA

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist