Ota Zápotocký 

Léta běží vážení...

a kila přibývají. Co rok, to jedno kilo. Jednou se ohlédnete, a je to dvacet let a dvacet kilo. Co s tím? Zkusíte míň jíst, nemáte sílu a nevydržíte. Zkusíte dietu, funguje chvíli a pak přestane, tak to vzdáte. Diet je všude plno, tak zkusíte jinou. A dopadne to stejně.

Zkusili jste už leccos a výsledek se nedostavil? Chce to změnu. Bez odborné rady a bez vlídného, ale důrazného dohledu to nepůjde.

Jednoduchá rada, ale na koho se obrátit? Kdo nabízí radikální diety a rychlý úspěch, to asi nebude ono. Každý jsme jiný, je třeba vybrat agenturu, která nejdřív zjistí, jaký jste metabolický typ, co je Vám vlastní a co Vám bude nejvíc vyhovovat.

Padne Vám do oka Svět zdraví a hned první kroky Vám dají naději, že by to tentokrát mohlo vyjít. Nikdo Vám neslibuje nic bez námahy a nic rychlého, zázračný výsledek už vůbec ne. Najednou zjistíte, že to jde. Celkem bez velké námahy jde ručička váhy dolů. Chuť na buřtíky a jiné pochoutky se najednou nedostavuje, přestáváte funět, utahujete si pásek a ze skříní vyndaváte oblečení, které jste léta nenosili.

Deset kilo za půl roku se nezdá moc, ale když jste je deset let nabírali, tak je to nakonec dobrý výsledek. A jak se cítíte? Zkuste nosit od rána do večera desetikilový batoh několik dní a rychle si to uvědomíte.

Zkuste to taky.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist