Petr Richter

Do Světa zdraví jsem se přihlásil, protože jsem chtěl zredukovat objem svého pasu v závislosti na redukci celkové váhy a též i zlepšit běžné denní úkony - jako je ohýbání, chůze do kopce apod.

Zaujala mě metoda změnou stravování vycházející z úplného krevního rozboru. Součástí byl i návrh řešení zdravotních problémů, doporučený jídelníček a seznam vhodných a nevhodných potravin. Bylo nutné pozměnit mé současné stravovací návyky a dodržet pravidelnou stravu a přidat i pohyb.

Trochu mi úbytek zpomaluje moje aktivní společenská činnost - účast na různých společenských akcí včetně rautů, kdy není vždy na výběr vhodná skladba stravy, ale i s tím se snažím vypořádávat. I nadále budu pokračovat v nově naučeném stravování, které mi vyhovuje. Jako aktivní senior se zdravotně cítím daleko lépe než před vstupem do ústecké poradny Světa zdraví.

Na závěr chci poděkovat všem zaměstnancům Světa zdraví Ústí nad Labem a své specialistce Ing. Lucii Zemanové za profesionální a zároveň i lidský přístup během mého programu.
.
Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát o kalibraci tělesného analyzátoru TANITA

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist