Úvodní stránka » Proč právě my?

Proč si vybrat právě Svět zdraví?

Na trhu se objevila celá řada různých firem a poradců, kteří nabízejí více či méně zaručené zhubnutí. Jistě Vás tedy může napadnout, proč byste si měli vybrat právě nás. Jak rozpoznat skutečné profesionály, kteří mi mohou reálně pomoci od těch, kde budu jen ztrácet čas a vyhazovat peníze? Doporučujeme Vám zamyslet se nad následujícími otázkami:

Poskytuje firma poradenství zdarma nebo za velmi nízkou cenu?

To je jistě velmi lákavé. Ale protože každá firma musí z něčeho žít, je jasné, že taková firma bude pravděpodobně vydělávat na něčem jiném, než je poradenství. Pravděpodobně na prodeji potravinových doplňků. Ty samy o sobě mohou být velmi užitečné, ale bez dalších změn ve Vašem stravování a životním stylu Vám těžko přinesou trvalé výsledky. Tedy dokud budete nakupovat od firmy její výrobky, možná budete mít nějaké výsledky. Jakmile však přestanete, budete na tom stejně v nejlepším případě jako předtím. To je pro takovou firmu velmi atraktivní obchodní model. ale co pro Vás?

Kde a s jakým vybavením poskytuje firma své služby?

Má Vámi vybraný poradce nějakou vlastní provozovnu? Nebo poskytuje své služby někde ve fitcentru, v kavárně, nebo musí jezdit za zákazníky domů? Má standardní otevírací dobu, nebo svou činnost vykonává jen na částečný úvazek po své práci? Jaké vybavení má poradce k dispozici? Bude analýzu Vašeho těla provádět na obyčejné osobní váze za 3.000 Kč, nebo na profesionálním tělěsném analyzátoru certifikovaném pro zdravotnictví? Má dostatek spokojených klientů, aby si mohl svou provozovnu s odpovídajícícm vybavením a práci na plný úvazek dovolit?  

Jaké zázemí má Váš poradce?

Jedná se o osamělého fanouška zdravé výživy, který absolvoval několikadenní kurs o výživě, nebo jde o firmu, která pracuje s uceleným systémem zaštítěným lékařskou radou? S kým se Váš poradce bude radit, pokud se objeví nějaké zdravotní problémy nebo nebudete hubnout podle Vašich představ?

Z jakých podkladů a informací vychází Váš poradce?

Pracuje s biochemickým vyšetřením? Provádí podrobnou analýzu Vašeho zdravotního stavu, stravovacích návyků, pohybových aktivit a životního stylu? Nebo Vám vytvoří standardní jídelníček bez ohledu na Vaše individuální potřeby? Budou v jídelníčku, který dostanete, potraviny, které jsou právě pro Vás vhodné a nevhodné?

Jak to děláme my ve Světě zdraví, to si můžete přečíst na těchto stránkách, nebo na www.svet-zdravi.cz. Jistě se rozhodnete správně a bude-li to rozhodnutí pro spolupráci s námi, bude nám velkou ctí a potěšením Vám napomoci ke splnění Vašich přání. V opačném případě přejeme hodně štěstí a nebudete-li jinde spokojeni, ve Světě zdraví jste vždy srdečně vítáni!  

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Svět zdraví NATUREN - Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist