Radek Tarant

Předtím než jsem začal s váhou něco dělat, tak se většina lidí na mě koukala skrz prsty. Nebylo zrovna jednoduché se s tím srovnat. Avšak jednoho dne jsem si řekl, že už je vážně načase něco na tom změnit. Ať po zdravotní stránce, která v té době nebyla pro mě zrovna příznivá, tak ale také i po stránce osobní. Neboť než jsem navštívil Svět zdraví, tak moje víra v sobě sama byla dosti mizivá a už jsem ztrácel naději, jestli se něco změní.

Ale jednoho dne jsem učinil radikální rozhodnutí a začal jsem vyhledávat centra, kde by mi mohli pomoci. Narazil jsem většinou na firmy, kde po mně chtěli peníze ještě předtím, než něco začali dělat, nebo než si mě aspoň vyslechli, čeho vlastně chci docílit. Ale Svět zdraví jsem navštívil s nadějí a po příjemné návštěvě s poradkyní jsem se rozhodl to zkusit. Je pravda, že plán, který jsem zvolil nebyl zrovna levný, ale právě i díky finanční částce, kterou jsem pro své zdraví obětoval, jsem měl další důvod, proč to nevzdat a proč pokračovat za každou cenu. Protože pokud bych to vzdal, celý život bych si to vyčítal. 

Můj začátek byl na váze 154,6 kg a s půlročním programem od Světa zdraví jsem docílil neuvěřitelných výsledků. Dokázal jsem za tuto dobu shodit přes 35 kg. Nyní nadále pokračuji se sepsaným plánem od paní poradkyně se zapojeným cvičením. Už nyní po 8 měsících jsem na váze 112 kg, takže tedy 42 kg úspěšně dole.

Světu zdraví děkuji za pomoc a za všechny rady. Nebýt toho impulzu, tak nevím, jak bych skončil. Díky výsledkům má sebedůvěra vzrostla a každodenní pohyb nebyl nikdy jednodušší. Sice ještě zdaleka nejsem na svém cíli, ale už nyní je můj život zcela jiný. Takže pokud váháte, zdali se do programu pustit, tak za mě jednoznačně doporučuji. Důležité není kolik vážíte, ale mít vůli a cíl to změnit.

Radek Tarant PŘED - Zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem 

Radek Tarant PO - Reference klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Svět zdraví NATUREN - Ústí nad Labem

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist