Stanislava Růžičková

JÍM, A PŘESTO HUBNU

V průběhu deseti let mi pomalu váha stoupala a stoupala. Vyzkoušela jsem různé diety i prášky, ale shozená kila se vždy vrátila. Říkala jsem si „jak to, vždyť jím tak málo“. Když jsem se ráno nasnídala, bylo mi těžko celé dopoledne. Tak jsem raději nejedla.  Začala jsem pročítat články o výživových poradcích, až mi jednoho dne zavolala kamarádka a zeptala se, zda bych s ní nešla k výživové poradkyni.

Objednala jsem se do Světa zdraví na měření a konzultaci. Řekla jsem si „Uvidím, za to nic nedám“. Výsledky byly horší, než jsem čekala, a tak jsem neváhala ani minutu a domluvila si 6 měsíční program. Ujala se mne milá mladá paní Adéla Exnerová. Dostala jsem jídelníček, seznam vhodných a nevhodných potravin. Začala jsem jíst pravidelně, po jídle mi není těžko jako dřív a poznala jsem spoustu potravin, které bych asi před tím ani neochutnala.

Dnes mám 15 kg své váhy dole a cítím se skvěle. Všem, kteří třeba ještě váhají, mohu Svět zdraví jen a jen doporučit. Já už vím, že se ke svým bývalým kilům už nikdy neprojím.

Stanislava Růžičková PŘED - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Ústí nad Labem Stanislava Růžičková PO - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist