Štěpán Novák

Milá paní Zemanová a celý týme Světa zdraví,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za Vaši práci, milý přátelský přístup a skvělé poradenské služby.

Můj syn Štěpán k Vám chodil vždy moc rád a myslím, že to bylo právě tím, že jste ho vždy nechala mluvit a poslouchala, co říká.

Naše výsledky jsou určitě lepší než na začátku, i když vím, že by to mohlo být lepší. To ale rozhodně nesouvisí s prací Vaší, ale naší jako rodičů a všech našich blízkých. A co nám celá tato zkušenost dala? Znovu jsme si připomněli, jak jsou pravidelné stravovací návyky důležité, jak je důležité jíst několikrát denně vyváženou stravu a také, jak důležitý je pohyb. Vše ale tak nějak bez drilu a přirozeně.

Ještě jednou děkujeme za všechno a přejeme spoustu dalších spokojených klientů, jako jsme my.

P. S. Tady je pár slov od Štěpána :). Chodil jsem k Vám moc rád a jsem rád, že jsem zhubnul. Těším se, že se zase uvidíme.

Mějte se krásně.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist