Věra Svobodová

Je mi 62 let a při výšce 161 cm jsem měla 78,4 kg. Před deseti roky jsem absolvovala jeden program, zhubla 10 kg, ale bohužel jo-jo efekt se dostavil. Problémy s nadváhou mám tedy deset let.  Ráda jsem se dívala v televizi na pořad s doktorem Havlíčkem ohledně hubnutí. Zajímal mě nejen dietní program, ale hlavně co se dozví klienti o svém zdraví. Nikdy bych ale neměla odvahu se do takového pořadu v televizi přihlásit.

Proto když mi přišla v létě emailem nabídka ze Světa zdraví na diagnostiku a program komplexní nutriční typologie, neváhala jsem ani minutu. Věra Svobodová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad Labem

Vybrala jsem si pobočku v Ústí n.Labem, Špitálské náměstí. Nevěděla jsem, co mě čeká, jestli do toho vůbec půjdu. Bylo to nezávazné měření, tak jsem jela. Z prvního měření jsem byla ale v šoku, můj metabolický věk byl 82 roků. Při nabídce tříměsíčního programu jsem byla hned rozhodnutá, že do toho půjdu. Zarazila mě cena, nebudu povídat, že ne, ale dneska vím, že jsou to informace k nezaplacení.

Seznámení se specialistkou paní Renatou Pešťákovou bylo milé. Vysvětlila mi, jaké chyby při stravování dělám, vysvětlila výsledky měření a pozvala mě na další setkání, kde jsem dostala celý popis a návrh jídelníčku. Trošku jsem byla vedle, neznala jsem ani některé názvy ingrediencí, na to je dneska výborný internet. Začala jsem se "vzdělávat" a vařit dle pokynů. Měla jsem ze začátku trošku špatné svědomí. Takhle jsem se o sebe nestarala, kam mi paměť sahá.

Dneska za necelé tři měsíce mám 69,5 kg, úbytek 9 kg, v pase úbytek 11 cm a přes boky 9 cm. Měla jsem plán 10 kg, tak to 1 kg  bych ráda ještě sundala. Byly to ale náročné tři měsíce co se týče dovolených, různých oslav, a přece jsem to takhle krásně zvládla. Naučila jsem se o jídle přemýšlet, vím, kdy bych měla jíst a jaká jídla. Ono mě to vaření začalo i bavit! Příprava je rychlá, jídla jsou chutná a nejsou ani tak drahá, jak se na první pohled zdálo.

Jak se cítím dneska při těchto mírách, to se nedá ani povědět. Energie mám na rozdávání, práce se zvládají daleko lépe než dříve. Jsem hrozně spokojená, skvělá nálada se přenáší i na ostatní členy rodiny.

Věra Svobodová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Ústí nad LabemVelikosti mám o 2 čísla menší, je nádhera si jít koupit nové věci. Samozřejmě, že jsem se i hýbala. Ale to u mě není problém, rádi s manželem jezdíme na kole, rádi chodíme a už se těšíme na zimu. Náš největší koníček jsou totiž běžky. Bude to ti jistě znát, 9 kilo nenosím navíc!

Jsem moc ráda, že "Svět zdraví" existuje, že jsem se o programu vůbec dozvěděla. Velké díky patří hlavně paní Renatě Pešťákové, která mě vždy povzbudila, pochválila a poradila jak dál. Na návštěvy 1x za 14 dní jsem se těšila. Přeji všem jak specialistkám na výživu, tak i budoucím klientům, hodně úspěchů a zdraví.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát o kalibraci tělesného analyzátoru TANITA

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist