Veronika Trnková 

O Svět zdraví jsem se začala zajímat, když moje kamarádka, která byla klientkou, opravdu zhubla. Využila jsem poukázku, kde mě ve Světě zdraví změřili a poskytli konzultaci. Moje výsledky byly natolik špatné, že jsem neváhala a domluvila se se specialistkou Magdalénou Škapcovou na šestiměsíčním programu.

Byl mi vypracován osobní výživový plán podle metabolické diagnostiky KNT. Zde jsem se dozvěděla, jaké potraviny pro mě jsou a nejsou vhodné a jak je správně kombinovat. Začala jsem pravidelně jíst, a dokonce i snídat. Velké překvapení bylo, že jsem často jedla a přitom hubla. Dostala jsem se do rukou odbornice, která pro mě měla slova chvály a vedla mě po celou dobu správnou cestou.

Dnes jsem na své vysněné váze a zhubla jsem celkem 9 kg. Na začátku programu byl můj metabolický věk 38 let a nyní se snížil o 10 let, což odpovídá mému věku. O tom, že Svět zdraví navštívit bylo správné rozhodnutí, svědčí i ohlasy mého okolí.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Víte, že ...

... klienti již zhubli pod vedením výživových specialistů Světa zdraví v Ústí nad Labem již 7.989 kg a celkem na všech pobočkác Světa zdraví již 419.600 kg?

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor mětody Komplexní nutriční typologie 

TOPlist